загрузка...


Андрій Фролов працює в поліції, але разюче відрізняється від більшості своїх колег. Вся справа в тому, що чоловік бачить, як інші правоохоронці спілкуються з затриманими, які застосовують методи під час допитів, причому до абсолютно невинним людям. Так вони намагаються розкривати злочини і підвищувати показники. Це не подобається герою, проте він чудово розуміє, що якщо буде занадто наполегливо намагатися їх напоумити, то нічого не доб’ється, а зробить тільки гірше собі. Він намагається чесно працювати і доводить, що при певному бажанні справжні злочинці отримують по заслугах.

Одного разу чоловік ловить одного хулігана, якого на ніч садить в ізолятор для заспокоєння. Як виявилося пізніше, той хлопець був сином впливового людини і його сім’я не пошкодувала великих грошей, щоб Андрій більше не працював у відділенні. Герою запропонували перевестися простим дільничним на околицю, з чим він охоче погодився. Але і тут не все так спокійно. У цих краях править один кримінальний авторитет, а поліція для нього порожній звук.

Тут Фролов починає наводити порядок. Йому належить нелегка робота, проте прості жителі ще будуть йому вдячні, так як вже втомилися від засилля бандитів. Серіал Чужий район 1,2,3 сезон (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Андрій Коршунов, Максим Бриус
В ролях: Денис Рожков, Кирило Полухін, Ганна Лутцева, В’ячеслав Аркунов, Сергій Колос, Зоя Буряк, Євген Леонов-Гладишев, Катерина Проскуріна, Ігор Головін, Данило Кокін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress