Російський драматичний серіал «Кріт» розповість нам про кримінальному світі. Тут існують свої закони і той, хто їх не виконує, просто йде в інший світ. У центрі сюжету виявляється оперативник карного розшуку, якого звуть Сергій Кузьмичов. Головний герой отримує завдання проникнути в одну криміналістичну угруповання. Сергію нічого не залишається, як зробити це. Він приїжджає в Москву, щоб виконати завдання, поставлене ним. Він прощається з дружиною, з улюбленими звичками і колишнім життям. Тепер він бандит на прізвисько «моль».

Щоб потрапити в бандитське угрупування Сергій придумує легенду, за якою він приїхав з провінції, щоб заробити гроші. Перше завдання, доручене Сергію, на перший погляд, дуже складна для нього, але він професійно виконує його. Ось тепер у головного героя починається зовсім нове життя, він бачить весь кримінальний світ з його вивороту. Він стає свідком кривавих постійних розборок, сходок, сутичок та іншими бандитськими угрупованнями. Ці бандити, яких Сергій ловив і саджав у в’язниці, тепер його називають свої другом і соратником. Серіал Кріт 1-2 сезон (2001) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але ось події починають складатися так, Сергій потрапляє в самий центр кримінальних сутичок між бандитами. «Кріт» вірний своїй справі і готовий грати свою роль, навіть якщо йому загрожує смерть.

Режисер: Ернест Ясан
В ролях: Павло Новіков, Валерій Яременко, Сергій Мурзін, Віктор Костецький, Микола Волков мл, Анна Герм, Віктор Смирнов, Олександр Зав’ялов, Леонід Ворон, Слава

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress