загрузка...


У ФСБ стає відомо, що у відомстві завівся «кріт». До викладача політології МДУ Максим Максимовича звертається його колишній куратор. Адже професор свого часу був одним з найкращих аналітиків відомства і тільки він може викрити зрадника. Максим після трагічної смерті дружини не хоче співпрацювати зі спецслужбами, але обставини змусили його погодитися. Справа в тому, що підозра падає на його колишнього колегу і друга Володимира Андрійовича Зуєва. Тільки через це Максим Максимович погодився повернутися на службу. Справ навалилося дуже багато.

Допомогти ченцю з Косово врятувати унікальну православну ікону. Знизити політичний ефект після установки ПРО в Європі. Зам’яти скандал навколо талановитого російського фізика. Викрити кривавого чеченського терориста, який під іншим ім’ям живе в Таллінні. Як розказано в серіалі «Лектор», є ще багато інших справ, але головне треба терміново знешкодити «крота».

Зрадник десь поруч і придумав свою контргру. У житті Максима з’являється чарівна вільна художниця Кіра Журавльова, яка мимоволі бере участь в його справах. Серіал Лектор 1 сезон (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Вадим Шмельов
В ролях: Дмитро Пєвцов, Федір Бондарчук, Катерина Гусєва, Анатолій Кот, Олексій Макаров, Данило Співаковський, Ігор Верник, Андрій Руденський, Олександр Носик, Ольга Філіппова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress