Серіал Шелест 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой серіалу Павло Шелест, підполковник карного розшуку. У новому сезоні так само він працює з напарником Макєєвим. Вони, можна сказати, знаходяться на порозі кримінальних подій. Щодня, ризикуючи своїми життями, рятують інших. У головного героя як завжди проблеми в особистому житті і на роботі не все гаразд. Павло закоханий в Олену, для того щоб з нею познайомитися він ще в першому сезоні влаштував замах на неї, у другому сезоні Шелест 2 Аліна Большова залишається вдовою її чоловік кримінальний авторитет гине. Можна сказати, вона рада, тому що нарешті-то може жити зі своїм коханим, але не все так добре, як їй на перший погляд здається.

Їй дістається велику спадщину. Союзники її колишнього чоловіка ведуть боротьбу хто займе місце замість її чоловіка і звичайно ж привласнить гроші. Оскільки гроші не малі боротьба жорстока, навіть ті, хто здавався близькими друзями, виявляється, носили маску. Аліна знаходиться в небезпеці, оскільки вона перша і єдина спадкоємиця. За нею починається полювання. Хоча дівчина вперто вірить у те, що друзі чоловіка — це її друзі і її життю нічого не загрожує. У Шелеста з’являється нове завдання, охороняти свою кохану жінку.

Раптово Він дізнається, що на Аліну готується замах, і йому необхідно швидше бандитів дістатися до її місцезнаходження, в іншому випадку її вб’ють і її смерть буде на совісті Шелеста. Серіал Шелест 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дмитро Коробкін
В ролях: Володимир Зайцев, Олена Корікова, Сергій Чирков, Ольга Абрамова, Юрій Архангельський, Костянтин Федоров, Олександр Лырчиков, Ігор Старосельцев


загрузка...