У молодій родині Павла і його чарівної дружини Дарини очікується довгоочікуване поповнення. Дівчина вагітна і в найближчому майбутньому повинна подарувати коханому спадкоємця. До нещастя, пологи почалися передчасно, що, природно, не могло не викликати ускладнень. В результаті новонароджене немовля помер прямо на операційному столі. Важко уявити всю горе батьків, які втратили дитину, але і на цьому неприємності не закінчилися. Незабаром у будинок закоханої парочки прийшла нова біда, на цей раз більш серйозна.

По дорозі на роботу Павло стає жертвою автомобільної катастрофи, тільки дивом залишившись в живих, проте при зіткненні чоловік отримав сильну травму хребта, з-за чого може до кінця життя перетворитися в знерухомленого інваліда. Даша, не встигнувши прийти в себе після чорної смуги, починає в терміновому порядку збирати необхідну суму, необхідну для лікування чоловіка. Але грошей, яких їй вдалося дістати, явно недостатньо. Серіал Щастя за угодою 1,2,3,4 серія (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тоді, втративши останню надію жінка прийняла пропозицію своєї шкільної подруги, яка запропонувала за солідну винагороду стати сурогатною матір’ю. Але як же їй тепер бути, адже Паша ніколи не схвалював сурогатне материнство, а розповісти йому правду вона не може?

Режисер: Валерій Ібрагімов
В ролях: Анастасія Задорожня, Михайло Шамигулов, Олександра Буличова, Віталій Ємашов, Вікторія Литвиненко-Ясиновська, Сергій Шолох

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress