Серіал Шифр (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Серіал «Шифр» розповість про те, як пройшло вже два десятиліття з тих пір, як закінчилася війна. Багато фахівців знайшли собі роботу в цивільній промисловості і обзавелися сім’ями. Але замість іноземної ворогові на рідній землі починають скоювати злочини місцеві жителі. Слідству вдається з’ясувати, що банда досить численна і розосереджена майже по всій країні. Угруповання тримають між собою зв’язок, але вона схильна до особливого шифрування, про який забули після закінчення бойових дій. Фахівців у цій галузі вдається відшукати важко, але вони все ж є.

Якщо дивитися серіал онлайн, стає цікаво, що виклик в спецвідділ ГРУ став для чотирьох жінок шоком, але після роз’яснювальної роботи усе стало на свої місця. Софія та Ірина брали участь в перехопленні радіосигналів, а Анна і Катерина були кращими серед дешифровщиков. Після декількох перехоплених сеансів правоохоронцям вдається нейтралізувати небезпечних рецидивістів, які готують напад. Серіал Шифр (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ватажки бандитів розуміють, що їхні плани вдалося комусь розкрити і розпочинають шукати інформацію про людей, які володіють використовуваним шифром. Тепер небезпека загрожуватиме не лише колишнім домогосподаркам, а й їх нічого не підозрюють родичам.

Режисер: Віра Сторожева
В ролях: Катерина Вілкова, Мар’яна Співак, Яніна Осипова, Олена Панова, Сергій Пускепаліс, Михайло Євланов, Віктор Добронравов, Олег Гаас, Катерина Вуличенко


загрузка...