Шлюб за заповітом 2009 – вітчизняний серіал про незвичайну долю молодої дівчини. У головних ролях молода і скромна дівчина Олександра Козенцева, яка живе звичайним і не зовсім успішним життям. У професійному та особистому житті Олександри трапляються одні негативні події. На роботі з під носа забирають підвищення за посадою, а молодий чоловік водить дівчину за ніс, обіцяючи їй прекрасне майбутнє і приховуючи від неї роман з іншою жінкою. В цю ж мить від неї відвертається її батько на користь нової сім’ї. Грошей не вистачає на знімне житло і в Олександри опускаються руки.

Однак у її житті трапляється одна подія, яка повністю перевертає її життя. Олександра приходить лист з адвокатської контори, в якому її запрошують на оголошення заповіту. Нічого не розуміючи, дівчина відправляється туди і дізнається, що якийсь американський мільйонер Теренс Харпер, вмираючи, залишив заповіт, в якому згадано ім’я Олександри. Дівчині належить половина його стану, але тільки при виконанні однієї умови: їй необхідно стати дружиною його сина. Серіал Шлюб за заповітом 1-3 сезон (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Перед Олександрою встає складний вибір і в кінцевому підсумку вона погоджується на цю авантюру. Як же складеться подальша доля милої дівчини? Може вона в сформованих обставинах знайти справжнє щастя і міцну любов?

Режисер: Василь Сєріков
В ролях: Тетяна Арнтгольц, Олександр Дяченко, Валерій Жаков, Марина Куделинская, Наталія Лукеічева, Катерина Мадалинская, Галина Петрова, Юлія Полынская, Неллі Пшоняна, Олександр Рапопорт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress