загрузка...


Аня дуже мила дівчина, яка мріяла налагодити своє життя і відчути себе щасливою. Тільки ось у неї не виходило все так як вона хотіла в її рідному місті, тоді вона поставила собі за мету відправитися в столицю і там облаштуватися. Аня дуже раділа тому, що родичі погодилися їй допомогти, навіть роботу вона себе там досить швидко знайшла. Дівчина повірити не могла в те, що все складається настільки добре для неї. Вона почувалася справді щасливою і уявляла, як з кожним днем ​​все стає ще краще.

До того ж у неї була воістину робота її мрії. Вона дуже любила дітей, а тепер могла працювати нянею. На жаль щастя дівчини тривало не довго. Вона не змогла вберегти свого вихованця від викрадення і це дуже сильно відбилося на неї. Вона довгі чотирнадцять років жила з цим і не могла пробачити себе за те, що дозволила цьому статися. Її життя було безнадійно зіпсована, вона більше не намагалася нічого робити, не прагнула домогтися чогось або ж отримати якесь підвищення на роботі.

Все несподівано змінилося, як раз в той момент, коли в її житті з’являється людина з минулого і він має намір докласти всіх зусиль, щоб допомогти дівчині. Але вийде у нього змінити своє життя або ж все залишиться нездійсненною мрією? Серіал Шрам 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дмитро Магонов
В ролях: Анна Тараторкина, Олександр Пашков, Едуард Флеров, Євгенія Малахова, Наталі Старинкевіч, Дмитро Бурукин, Сергій Виноградов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress