Вона працює в одній з найбільших і престижних компаній. Її життя склалося найкращим чином. Незабаром вона планує стати мамою. Її чоловік – дуже турботливий чоловік, який безмежно любить її. Він працює програмістом і поки не може похвалитися великими успіхами в цій галузі. Тому він і не в змозі забезпечувати цілком сім’ю. Для головної героїні до певного моменту це не мало великого значення. Вони з чоловіком любили одне одного, і вона не замислювалася про те, чим він займається. Але вони незабаром стануть батьками, і Аню став дуже лякати цей питання: вона переживає, чи вистачить грошей, які заробляє Максим.

До останнього саме Аня займалася бюджетом сім’ї. Але зараз настав час стати просто мамою. Коли вона народила дитину, всі її думки були зайняті тільки чарівним малям. Андрійко народився здоровим дитиною і кожен день тільки радував свою маму. У пологовому будинку головна героїня познайомилася з Женею. Вона теж повинна була стати мамою, але її дитина померла в процесі пологів. Молода дівчина сильно переживала із-за цього, відчувала себе нещасною. Особливу смуток їй додавало те, що вона бачила, як інші няньчилися з новонародженими малюками, і те, що вона теж з нетерпінням чекала цього моменту. Серіал Сила обставин (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ані було дуже шкода молоду дівчину, і в якійсь мірі вона її навіть розуміла, адже вона так само відчайдушно і люто хотіла стати мамою. Тому головна героїня вирішує взяти Женю до себе додому в якості няні.

Режисер: Андрій Селіванов
В ролях: Софі Шуткина, Микита Тезін, Яна Гур’янова, Олена Симонова, Олексій Симонов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress