Серіал Сила серця 1 сезон (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Наскільки сильним може бути серце простої провінційної дівчини? Як саме вона може впоратися з випали на її частку нещастями? Наскільки жорстоко життя обійдеться з нею і що в підсумку обернеться низка труднощів? Саме ці питання є ключовими у фільмі Ігоря Штернберга «Сила серця», назва якого, як можна буде побачити далі, має подвійне значення. У цій жалісної історії в жанрі мелодрами йдеться про дівчину по імені Марія. Ви, безсумнівно, знайдете щось спільне в її історії з історією з латиноамериканських серіалів. Точно так само вона приїде з свого села в великий і холодний місто, точно так само зіткнеться з несправедливістю і обманом.

Але є в історії і чисто російський колорит. Спочатку Марія відправляється в Москву для того, щоб отримати вищу освіту. А там — як знати, може і зустріти свою любов вона сподівається. Але все ускладнюється, коли героїня стикається з необхідністю оплатити дорогу операцію свого молодшого брата. Спочатку все йде як по маслу. Навчання цілком успішно просувається, а тут ще й Антон підвернувся — красивий, розумний.

Ну чим не принц? Але потім, наче по ланцюжку, починаються біди. Спочатку у брата Марії виявляються проблеми з серцем. На операцію потрібні гроші, багато грошей. Серіал Сила серця 1 сезон (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ігор Штернберг
В ролях: Олена Дудіна, Ігор Миркурбанов, Володимир Фекленко, Олена Дубровська, Олена Ручкіна, Ігор Штернберг, Наталія Павленкова, Дмитро Ратомський, Вікторія Мірошникова, Олександр Чмельова


загрузка...