Леонід і Люба прожили разом не один щасливий рік та підтвердженням їх міцних і досить приємних відносин є троє дітей, які зараз вже дорослі і займаються побудовою своєї власної сім’ї і намагаються налагодити відносини з другими половинками, що не можна назвати ідеальними. Ще однією причиною, по якій можна впевнено сказати про існуючому сімейне щастя, стає ювілей спільного життя, ніж тепер можуть похвалитися чоловік і дружина. Прямо зараз варто стежити за одним з них, в ході якого діти змушені дізнатися страшну інформацію про те, що батьки розлучаються. Про це під час вечері у відкриту заявила Люба, і подив моментально осягає кожного члена сім’ї крім Леоніда.

Інформація про те, що незабаром кожен член сім’ї змушений буде покинути те місце, яке раніше вважав притулком і міцністю від всіх сталися негараздів, де можна було сховатися і побути наодинці зі своїми думками. Прямо зараз діти перебували в стані деякого шоку, що змушував кожного усвідомлювати всі неприємності процесу, що відбувається і намагатися знайти можливість зі свого боку все виправити. Серіал Сімейна справа 1-4 серія (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Невдале святкування негативно позначається на кожному. Побачити це можна у випадку, коли Ігор абсолютно випадково напідпитку збиває велосипедистку. На щастя, дівчина залишається неушкодженою, а даний випадок змушує розуміти, що випадковостей не існує.

Режисер: Ілля Хотиненко
В ролях: Ганна Каменкова, Борис Невзоров, Ганна Міклош, Михайло Тарабукін, Ганна Дулова, Павло Устинов, Аліна Бабак

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress