Мелодраматичний серіал «Синя троянда 1 сезон» від режисера Тимура Алпатова повідає глядачам історію, яка відбувається на початку сімдесятих років в Ленінграді. Центральним персонажем стає Олександр Короткевич — вчений і процвітаючий генетик. Нещодавно йому виповнилося п’ятдесят. У кар’єрі він домігся великих висот і складається враження, що скаржитися йому нема на що. Але не все так ідеально, як може здатися на перший погляд. Про його досягнення відомо багатьом, його поважають співробітники на роботі, однак вдома ситуація складається навпаки.

Від безвиході чоловік не знає, як далі поводитися. Дружина, схоже, давно перестала відчувати хоч якісь почуття до досвідченого чоловіка. Повага, любов, розуміння давно зникли з їх життя. Але проблеми на їх розбіжності не закінчуються, єдина дочка стала рабом згубної звички часто і багато випивати і позбавлятися від алкоголізму не збирається. Олександру набридло таке існування. Він уже давно займається пошуками втраченої любові. Ще в період війни він зустрів ту єдину, але швидко і втратив з нею зв’язок. Серіал Синя троянда (1 сезон) 2017 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

На святкуванні свого ювілею йому стало відомо, що виявлені сліди тієї самої жінки і зовсім скоро він зможе з нею зустрітися. Чи зможе він знайти справжню любов і як та жінка відреагує на його появу після стількох років?

Режисер: Тимур Алпатов
В ролях: Николай Фоменко, Полина Кутепова, Виктор Раков, Наталья Будущева, Екатерина Редникова, Вероника Вернадская, Владимир Верёвочкин, Дмитрий Блохин, Полина Филоненко, Василий Мичков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress