загрузка...


Доктор Брагін, досяг межі, закінчив відносини з першим хірургічним відділенням, ставши рядовим лікарем на передовій, рятуючи людські життя. Він колесив по столиці в кареті швидкої, сумлінно виконуючи свій обов’язок. А Скліф продовжував працювати без нього в напруженій обстановці. Кулагін і Хромов витягали з того світу Ніну, від відчаю ковтнула неабияку кількість психотропних ліків. Від її палати не відходили двоє закоханих чоловіків: санітар Мітя Аскеров і прибув з-за кордону Неклюдов, винуватці її сумної історії. Олег і Марина знову опинилися в складній фазі взаємин.

Після успішно проведеної в присутності ЗМІ операції нарочинська не знала, що робити з славою, що обрушилася на неї, не знаходила моменту повідомити коханому чоловікові важливу новину про довгоочікувану вагітність. Костя завдав тяжких тілесних ушкоджень Кирилу, колишньому бойфренду Саші, та привіз його до лікарні. Негідник змусив дівчину позбутися нареченого і примушував до співжиття. Лазарєву загрожувало позбавлення волі до дванадцяти років, і він збирався відповісти за свої дії. В оточенні Павлової з’явилася нова особистість.

Геннадій Кривицький був її давнім приятелем, який виїхав тридцять років тому до Ізраїлю. З незрозумілих причин світило щелепно-лицевої хірургії назавжди повернувся в Росію. Серіал Скліфосовський 6 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Андрій Селіванов, Юлія Краснова
Актори: Еммануїл Віторган, Катерина Травова, Дмитро Міллер, Максим Аверін, Антон Ельдаров, Олена Яковлєва, Ольга Красько, Ольга Павловець

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress