загрузка...


У центрі уваги серіалу знаходиться якийсь відділ, абревіатура якого звучить, як «ФЕС». Що ж криється в цьому короткому назві? Це загін професійних федералів, які займаються дослідженнями і розкриттям найзаплутаніших і складних злочинів. У ФЕС є своя лабораторія, в якій зосереджена новітня секретна апаратура. За допомогою цієї апаратури можна проводити неймовірні дослідження доказів, що дають результати, які не можна побачити неозброєним оком, отримати за допомогою традиційних методів роботи.

Саме ці результати допомагають розкривати злочини. Під керівництвом полковника Галини Рогозін працюють досвідчені експерти судової медицини, детективи, знавці електронних і цифрових технологій, балістики і багато інших. Кожен з них виконує роботу на своїй ділянці, після чого досвідчена команда синтезує отримані результати і застосовує їх до конкретної справи. Для цієї команди важлива будь-яка дрібна деталь, яка вислизнула від пильного погляду звичайних оперативників. Серіал Слід всі серії (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Саме ця деталь може стати ключовою доказом, відштовхнувшись від якої можна успішно розкрити скоєний злочин. Тому працівники ФЕС користуються дуже великим попитом не тільки в оперативників, але і прокуратури.

Режисер: Ігор Ромащенко, Каміль Закіров
Актори: Дмитро Комов, Євген Кулаков, Олександр Баринов, Костянтин Демидов, Ольга Мокшина, Сергій Піоро, Ольга Копосова, Володимир Ташликов, Павло Шуваєв, Андрій Лавров

загрузка...