Надя Полякова — енергійна, красива і впевнена в собі жінка, яка в недавньому минулому була першокласним слідчим поліції, займалася розкриттям заплутаних справ і ловила найнебезпечніших злочинців. І хоча сфера діяльності накладала певний відбиток, адже вона не працівник музею або бібліотеки, а слідчий, Надя все ж робила все можливе, щоб її особисте життя було повноцінним, чоловік був щасливий, а діти чисті і нагодовані. Все кардинально змінюється, коли Надія втретє стає мамою і народила прекрасного сина Петю.

Замість того, щоб радіти новонародженому сину, а до цього в сімействі з’явилася ще дочка Вероніка і син Микита, чоловік нашої героїні вирішує піти наліво, про що Надя досить швидко дізнається і чого прощати точно не збирається. Та й як пробачити зраду коханого, якому ти народила трьох дітей і на якого ти так покладалася і яким довіряла. Тим більше, що Полякова не якась ганчірка і точно не буде ревіти і мовчки терпіти зради законного чоловіка, наскільки б морально важко їй не було. Як тільки декретну відпустку закінчився, Надія без коливань вирішує повернутися на службу в поліцію, щоб не сидіти в чотирьох стінах і матеріально не залежати ні від кого. З головою занурившись в роботу, за якої вона давно скучила, Полякова готова на все, щоб довести до логічного завершення розслідування, при цьому викликаючи негативну реакцію і невроз у свого нового керівника Миколи Крюкова, якому зовсім не просто вдається терпіти постійні витівки підпорядкованої і її непростий характер.

Але пройде зовсім небагато часу і між начальником і багатодітною мамою-слідчим виникнуть далеко не тільки професійні відносини і почуття. Серіал Слідство любові (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Андрій Мармонтов
Актори: Нонна Гришаєва, Олександр Мохов, Ігор Ліфанов, Олена Санаєва, Леонід Тимцуник, Антон Батиров, Сергій Черданцев, Аріна Данилова, Максим Саприкін, Іса Новіков, Сергій Марухін, Христина Полуянова, Семен Шемес, Денис Варенов, Ольга Михайлова, Марина Кондратьєва

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress