Серіал Смак щастя (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сповнений трагізму сюжет «Смак щастя», знайомить з юними, симпатичними сестрами, де між родичками, що склалися, на подив досить міцні, добрі відносини, враховуючи, що героїні пережили жахливу трагедію, рано пізнавши гіркий присмак сирітства. Раптова, несподівана загибель люблячих батьків, стала неймовірним шоком для маляток, проте, не дивлячись на біль втрати, старшенька, постаралася швидше пристосується до нових реалій долі, усвідомлюючи, що навряд чи варто розраховувати на сторонню допомогу ззовні. Героїня, максимально намагається уникнути майбутніх конфліктних ситуацій, сподіваючись знайти прийнятний компроміс, налагоджуючи звичний побут родини. Незабаром, дівчині вдалося взяти необхідну опікунство над молодшій ріднею, і спочатку, малолітня сестричка, була вдячна за надану турботу.

Але в міру дорослішання, стали відбуватися небажані конфлікти і безпідставні суперечки, де підліток вимагав повної незалежності, самостійності дій, прагнучи отримати уявну свободу. Поступово, між персонажами починає рости глибока прірва непорозуміння, жахливого відторгнення, і останньою краплею, став раптовий від’їзд малолітньої дівчинки в столицю, в пошуках власної долі. Спроби відмовити від необдуманого вчинку, виявляються безрезультатними. Наташа, залишалася при думці, що саме Москва дасть безперечний шанс стати дорослою. Серіал Смак щастя (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Лера, змирившись з положенням, продовжує займатися власним життям, не отримуючи жодних звісток про пригоди шкідливої особи. Тільки незабаром, доведеться пережити черговий удар, коли нещасні полюблять одного хлопця, ставши мимовільними суперницями.

Режисер: Олександр Будьонний
В ролях: Анна Кошмал, Клавдія Дрозд-Буніна, Олександр Пашков, Михайло Хімічев


загрузка...