загрузка...


У житті школярки Каті, нарешті, настала пора першого кохання. Її об’єктом обожнювання став молодий чоловік Олександр, який народився в Німеччині. Зустрівшись, пара повністю занурилася в світле почуття. Проводячи разом майже кожен свій день, вони будували безліч планів на майбутнє і мріяли, як будуть до старості жити разом. Але їх планам судилося не збутися. Незабаром було оголошено початок Великої вітчизняної війни. І тепер Катя і Олександр мимоволі стали ворогами.

Доля розпорядилася так, що їм довелося розлучитися. Але в 1943 році розлучені закохані несподівано зустрілися в Дніпропетровську, коли російським і німецьким снайперам було необхідно відправитися в місто для виконання бойового завдання. Одними з людей, що ведуть до складу групи, виявилися Саша і Катерина.

Зустрівшись, вони остаточно усвідомлюють те, що стали смертельними ворогами. Але що ж робити з почуттями, які до сих пір розпалюються при зустрічі їх очей. Серіал Снайпери: Любов під прицілом (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Зіновій Ройзман
В ролях: Валерія Ланська, Тетяна Арнтгольц, Світлана Устинова, Олександр Устюгов, Борис Плотніков, Юрій Назаров, Антон Сьомкін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress