загрузка...


Протистояння Радянського Союзу і Сполучених штатів давним-давно закінчилося. Але розвідки обох країн як і раніше грають в кішки-мишки. 2 сезон серіалу «Сплячі» покаже передову невидимого фронту, яка проходить через людські долі. Центральне розвідувальне управління таємно засилає в Росію спеціальних агентів, завдання яких вербувати впливових людей у ​​всіх ешелонах влади. Їх на мові шпигунів називають «сплячими». У певний момент сплячі, яким даються оперативні псевдоніми, повинні виконати чіткі вказівки з центру.

До тих пір вони можуть вести звичний спосіб життя. Але спецслужби Російської держави не дрімають. Вони ведуть активний пошук сплячих агентів, якими керують ляльководи з-за океану. За оперативною інформацією на них покладена особлива місія — розірвати добросусідські відносини з Китайською народною республікою і обрушити вітчизняну економіку. Андрій Родіонов — офіцер служби безпеки.

Його професійна команда готова протиставити планам підступних ворогів свої навички і новітні розробки в області науки і техніки. Боротьба набуває серйозних масштабів, як за часів «холодної війни». Серіал Сплячі 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Юрій Биков
У ролях: Ігор Петренко, Пауліна Андрєєва, Дмитро Ульянов, Федір Бондарчук, Юрій Биков, Карина Разумовська, Олена Подкаминская, Юрій Бєляєв, Семен Шкаліков

загрузка...