Нестабільність політичного ладу не дозволяла мирним громадянам жити спокійно. Смута, яка в вісімдесяті була позначена як перехідний період, зіграла з багатьма злий жарт. Вчорашні генерали були відправлені у відставку, а затребувані журналісти раптом стали не милі і були позбавлені права голосу. Цій родині не пощастило особливо, тому що в ній якраз першу складову половину представляв батько генерал, другу матір журналіст. Троє дивних синів, які подають великі надії потрапили в чорний список. Переживаючи все це, герої були пригнічені і сильно налякані. Яке їх чекає майбутнє, було незрозуміло і навіть дивно трохи від того, що всі вони зв’язані по руках і ногах невидимими зобов’язаннями перед своєю державою.

Переживаючи кризу, хлопці вирішили не дивитися на біди і депресію батьків і самі стали будувати своє майбутнє. Треба сказати напевно, що вийшло це у них не особливо добре. Що могли зробити для власного життя ті, хто був на піклування у своїх батьків. Як їм здавалося, вони успішні і самостійні, але двері перед героями відкривалися раніше, ніж вони заходили, бо тотальний контроль і турбота предків допомагали бути кращим серед можливих. Пелена з очей впала, і з’ясувалося, що без батьків вони такі ж як усі, ні краще, ні гірше, рівно однаково. Ця обставина сильно засмутило не тільки наївних хлопців, але і їхню маму з татом.

Ті плекали надію, що в новому суспільстві, де панує інша влада, їх діти зможуть самостійно чогось досягти, як з’ясувалося у тих, хто прийшов до влади, є свої діти і тепер вони на загальних підставах і правах будуть пробиватися ліктями крізь життя. Чи буде це успішно або ж доведеться всім бажати від життя меншого, щоб так сильно не засмучуватися? Це буде складно, але вони зуміють знайти місце в цьому житті, не дивлячись ні на що. Серіал Срібний бір (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Зіновій Ройзман
Актори: Марк Богатирьов, Анастасія Мікульчина, Антон Богдасаров, Тетяна Єрмілова, Маргарита шляхтичі, Ніна Станіславська, Олена Олькіна, Анар Халілов

загрузка...