загрузка...


Довгий час Ніна, як і більшість юних дівчат, мріяла зустріти справжнього принца, який би чарівним помахом кредитки перетворив життя її в казкове свято. І ось несподівано такий принц з’являється! Причому навіть не принц, а можна сказати король — мільйонер з Греції, який відразу робить Ніні пропозицію, і вже через тиждень щаслива дівчина може зустрічати світанок на Санторіні в розкішних покоях грецького чоловіка.

Зважившись ризикнути, Ніна кидає все, сідає на корабель і сміливо відправляється в Санторіні. Дивно, але саме під час цієї предсвадебной морської поїздки, на палубі, у Ніни відбувається одна несподівана випадкова зустріч, в мить перевернула догори дригом все недавнішніе плани так давно чекала своєї удачі дівчата. Як і будь-яка дівчина Ніна мріє зустріти свого принца. Одного разу на її фотографію в соцмережах звертає увагу не те щоб принц, а справжній король: грецький мільйонер.

Грек відразу ж кличе Ніну на весілля. Ніна вирішує піти ва-банк і відправляється на Санторіні. Випадкова зустріч на кораблі по дорозі до нареченого перевертає плани Ніни з ніг на голову. Серіал Світанок на Санторіні 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олексій Свят
У ролях: Емілія Співак, Олександр Пашков, Геннадій Смирнов, Євгеній Ганелін, Олег Чугунов, Світлана Щедріна, Інна Ярмошук, Іван Паршин, Валерій Захар’єв, Наталія Таринічева, Максим Карлишев

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress