загрузка...


Вона прожила довге і цікаве життя, наповнене неймовірними пригодами. Про неї написано безліч книг і знято кілька фільмів. Серіал «Світлана», про дочку Сталіна, це багатосерійна біографічна драма про жінку з унікальною долею, її пошуках щастя і любові. Проект Першого каналу присвячений Світлани Аллілуєвої, це історична сага про кремлівської принцесі, життя якої, здавалося повинен був заздрити будь-яка дитина країни Рад. Дочка Йосипа Віссаріоновича (Сергій Колтаков), могутнього тирана, якого боялися і обожнювали, ненавиділи і любили мільйони громадян СРСР.

Мати Світлани (Вікторія Романенко) наклала на себе руки, тому з раннього дитинства дівчинку виховував строгий і владний батько. Незнала материнської ласки, вона росла за правилами, які встановлював тільки він. Сталін вибирав, де вчитися його дочки, з ким зустрічатися або дружити. Отримавши свободу, після смерті Вождя народів, Аллілуєва вирішила виїхати з Радянського Союзу. Вона жила у Великобританії та Грузії, США та Швейцарії. Вона три раз змінювала ім’я та прізвище, але це ніяк не змінило ситуацію.

Тіні минулого не залишали її, для всіх вона назавжди залишилося Світланою, дочкою Сталіна. Але в будь-якому випадку її особистість неабияка і дуже цікава. Серіал Світлана / Дочка Сталіна 1 сезон 2018 дивитися в хорошій якості HD.

Режисер: Євген Звездаков
Актори: Вікторія Романенко, Сергій Колтаков, Павло Трубінер, Сергій Колос, Сергій Лосєв, Роберт Студенівське, Семен Семен Михайлович Стругачов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress