загрузка...


Описані події в кінофільмі відбуваються на території містечка під назвою Краснокаменск. Виявляється, в ньому їсть унікальна пам’ятка — величезний шоколадний завод, який перший почав виготовляти свою продукцію по унікальну рецептом. У центрі історії виявляється молода дівчина на ім’я Поліна Алексєєва, яка була спадковим кондитером. Вона вже довгий час працює тут і зовсім недавно вона стала головним технологом на заводі. У неї росте чудова донька, яку вона змушена виховувати самостійно.

Мама головної героїні ніяк не може вгамуватися і намагається постійно влаштовувати особисте життя своєї дочки, організовуючи практично кожен день їй нові побачення. Ось тільки позитивного результату ці спроби поки що не дали. Виявляється, Поліна вже давним-давно розчарувалася у відносинах, тому ніяк не хотіли шукати супутника по життю. Все йшло своєю чергою, поки в рідному місті не з’явився молодий чоловік на ім’я Віктор, який був сусідом Полі. Справа вся в тому, що він будучи механіком на кораблі, змушений був протягом кількох років провести в полоні про злочинців. Повернувшись, йому вдається відразу ж зайняти важливе місце в житті головної героїні, але вона все одно боялася повірити в почуття хлопця. На фабриці починаються проблеми, так як генеральний директор змушував працівників робити шоколад за старовинними рецептами, але це не давало ніякого попиту. Таким чином, завод знаходився постійно в збитку. Серіал Та, що біжить від кохання 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Заступник директора разом з сином намагалися вести гру, так як хотіли якомога швидше залучити безліч інвесторів, щоб вдалося збільшити обсяги продукції. Тільки ось вони не звертали увагу на якість шоколаду. Незабаром доля вирішила підкинути Поліні нові випробування. Її звільняють з улюбленої роботи, а також в її житті знову з’являється колишній чоловік, який хоче спілкуватися з донькою.

Режисер: Наталія Углицьких
Актори: Катерина Вуличенко, В’ячеслав Манучаров, Олексій Барабаш, Любов Германова, Валерій Новіков, Валерій Афанасьєв, Віталій Герасимов, Іван Добронравов, Олександра Буличова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress