Серіал Таємниці пані Кірсанової 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дивовижна доля чекала героїню сюжету, якою стала молода вчителька – Кірсанова Лариса Дмитрівна. Події цієї історії розвиваються в 1878 році в невеликому провінційному містечку під назвою Богородськ. Тільки зовсім недавно вона марила виключно своїми романтичними мріями. І головною її мрією було вінчання з найпрекраснішим чоловіком на світі, яким вона вважала свого нареченого-Павла Бестужева. Молодий дворянин зі знаменитого роду став предметом бажань для багатьох дівчат, які бажають бачити цього красеня в якості свого чоловіка. Але він вибрав скромну і невигадливу Ларису.

Вона не рвалася на бали і не особливо захоплювалася світськими вечірками. Лариса Дмитрівна краще провела б увечері у рояля або за читанням класичної літератури, ніж пусто розважилася з якими — небудь кавалерами, які шукають для себе легкі, розважальні зустрічі. Але Павло підкупив її своєю серйозністю, ця людина була зразком гідної і коректної чоловічої поведінки. Він був справжнім дворянином. І кожен раз ставав для Лариси все приємніше, дорожче і симпатичніше. І що ж могло статися в той фатальний день, який мав стати найщасливішим для цієї закоханої пари?!

Адже це був день їхнього вінчання. Але прямо з цієї урочистої події Павло ганебно втік. Він не пояснив причини такої дивної і підлої поведінки, при якій залишив свою наречену одну на посміянні публіки. Серіал Таємниці пані Кірсанової 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сергій Мезенцев, Віталій Бордачов
Актори: Ольга Лерман, Євгенія Симонова, Максим Бітюков, Андрій Євдокимов, Ольга Плешкова, Ілля Ільїних, Олександр Городиський


загрузка...