Звичний спокійний уклад станиці Вешенской виявляється зруйнований раптово охопили всю країну подіями. Кривава революція 1912 року розділила рідних і близьких на два ворогуючих табори. Одні підтримують рвуться до влади більшовиків, повіривши їх обіцянкам і ідеям всенародного рівності. Другі ж не готові розлучитися зі звичною царською владою і готові ціною власних життів відстоювати власні принципи. Підсумком же переділу у верхівці як завжди виявляється загибель тисяч звичайних громадян. Яким від результату не додасться ні щастя, ні удачі.

Мешканці віддаленого козацького селища, що поколіннями вважалися братами, в одну мить перетворилися на лютих ворогів. Мелеховы, Коршуновы і Астаховы озлилися на сусідів. Поступово ситуація загострюється все сильніше і рано чи пізно вибухне, офарбивши в багряний колір берега великого Дона. На тлі цих трагічних подій розгортається історія звичайного козака Григорія. Він вірою і правдою служив батьківщині і не думав про те, що коли-небудь доведеться вибирати чиюсь сторону. Серіал Тихий Дон 1 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості.

Таємно закоханий у красуню Ксенію, дружину старого товариша, він усіма силами намагається боротися з обуревающими його пристрастями. Але, та сама жінка починає надавати їй знаки уваги.

Режисер: Сергій Урсуляк
В ролях: Євген Ткачук, Поліна Чернишова, Сергій Маковецький, Людмила Зайцева, Дарина Урсуляк, Микита Єфремов, Анастасія Веденская, Артур Іванов, Надія Лумпова, Олександр Яценко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress