Серіал Три в одному 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


З попередніх серій відомо, що чарівна Інга любить потрапляти в несусвітні пригоди, при чому без особливого бажання. Але факт залишається фактом. Інга, володіючи агентством здається на власному прикладі доводить всім оточуючим, що ніколи не пізно починати нове життя. У Інги троє дітей від різних шлюбів. Тому коли на горизонті з’являється четвертий претендент на серце красуні, три попередні чоловіки як би сприймають новачка на багнети. Смішно, так? Тим не менш, історія отримує розвиток в міні-серіалі «Три в одному» 3 сезон безкоштовно всі серії і не просто так, а з криміналом упереміж.

Слідчий Єгор Жуавлев, який допитував Інгу у зв’язку з раптовою смертю клієнта, то між господинею агентства зустрічей і з охоронцем закону виникли певні почуття. Однак не все так гарно виходить. Не встигла Вона отямитись, як знову опинилася в центрі майже стихійних подій. Як її угораздило з такою завидною систематичністю знову вляпатися в історію?

Сама дивується. На цей раз в агентстві Нове життя з’являється новий клієнт. І відразу закохується в господиню. Серіал Три в одному 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ілля Хотиненко
В ролях: Наталя Ричкова, Олександр Ратніков, Андрій Карако, Артем Семакін, Валентина Лосовская


загрузка...