Жанна, Ірина та Катя, три успішні подруги, користуються успіхом у протилежної статі. З великим запалом жінки бальзаківського віку будують стосунки. І у них все ще залишається час, щоб зайнятися свої головним захопленням — розслідуваннями. Незабутні пригоди незмінно тягнуть трьох відважних подруг. На цей раз з однією з них сталося непередбачене подія. Жанна давно працює в нотаріальній конторі. Одного разу клієнт попросив героїню російського багатосерійного детективу «Троє в ліфті, не рахуючи собаки» зберегти важливі папери, свідоцтва на право успадкування.

Жанна віднесла їх в банк і сховала в індивідуальний сейф. Коли ж прийшов час ними скористатися, виявилося, що папери зникли. Їх вийняла з осередку таємнича незнайомка, яка видала себе за власницю сейфа. Якщо негайно не вжити рятівні заходи, нашій героїні доведеться розпрощатися з успішною кар’єрою. Подружки приходять на допомогу Жанні і приймаються вести власне слідство. Дуже скоро любительки розшукового справи виявляють злодійку. © baskino-z720.ru

Однак та, виявляється, вже мертва. Схоже, нове розслідування буде не тільки цікавим, але і вкрай небезпечним для життя. Серіал Троє в ліфті, не рахуючи собаки 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD.

Режисер: Олексій Свят
В ролях: Алла Юганова, Юлія Такшина, Катерина Копанова, Олександр Макогон, Нодарі Джанелідзе, Олександр Іванов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress