Складність роботи вчителем у школі відома багатьом – невдячні учні, низька зарплата. Це все позначається як на самому викладачі, так і на його найближчому оточенні в особі сім’ї і близьких. Сорокіній тетяні пощастило ще менше, адже всю свою сім’ю забезпечує вона одна, так як чоловік і не збирається шукати собі роботу, ну а син ще зовсім малий, щоб залишити його одного будинку. Тому їй і доводиться хапатися за всілякі варіанти додаткового заробітку. Так, одного разу їй пропонують почати вести уроки для засуджених, зрозуміло в тюремних катівнях.

Працювати з такими учнями зовсім не в радість, проте сім’я сама себе не прогодує, та й гроші потрібні завжди. Та й сама Охорона попереджає її про можливі підводні камені в роботі з ув’язненими, але всі їхні доводи розбиваються об одного з її учнів-Тимура, що веде себе як людина, що потрапила під каток системи, заховала його з надуманої причини. Старанний і розумна людина бажає передати своїй матері лист, з чим і звертається до Тамари. Серіал Училка 1-2 серія (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Не бажаючи псувати відносини з кращим «учнем», вона погоджується і доставляє лист за призначенням, чим і заслуговує його повагу. Але незабаром від нього надійде й інше прохання, явно складніше в реалізації, ніж попередня.

Режисер: Андрій Селіванов
В ролях: Марина Коняшкіна, Лінда Лапіньш, Олександр Константинов, Кирило Гребенщиков, Лев Бердинський, Родіон Юрін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress