У центрі сюжету молода жінка на ім’я Тамара Сорокіна. Здавалося б, що в житті молодої жінки все прекрасно, у Тамари є улюблена робота педагога в старшій школі, її люблять і поважають колеги, а вдома її чекає відданий і люблячий чоловік. Однак в один з днів життя жінки сильно ускладнюють недавно виникли матеріальні труднощі. Вся справа в тому що чоловік жінки працює на металургійному заводі несподівано потрапив під скорочення, і позбувся роботи. Всі його спроби отримати нове місце виявляються безрезультатні, і Тамара тепер змушена одна тягнути на собі всі фінансові витрати сім’ї.

Щоб як то впорається з витратами, і мати можливість оплачувати борг по квартирі Тамара влаштовується на другу роботу. Жінка вирішує влаштуватися педагогом, в що знаходиться недалеко від міста колонію для малолітніх злочинців. Незважаючи на те, що вона бачить піклування, нудьгу і неповага на обличчях більшості її нових учнів, жінка твердо впевнена, що всі люди мають право на освіту, і ніхто не повинен позбавляти їх такої можливості. Однак серед учнів виявляється і дуже здібний юнак на ім’я Павло, він виявляється досить старанним і старанним учнем, розумнішим за всіх їх тих кого жінка раніше вчила.

Поступово між молодою вчителькою і юним укладеним пов’язується дружба, але Тамара навіть не могла собі уявити, чим може обернутися це раптово виникла між ними симпатія. Серіал Учілка всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Андрій Селіванов
Актори: Марина Коняшкіна Лінда Лапіньш Олександр Константинов Кирило Гребенщиков Лев Бердинський Родіон Юрін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress