загрузка...


Часи, коли польоти в небо здійснювали виключно представники чоловічої статі позаду. Випускниця льотного училища Овечкіна Поліна розумниця, відмінниця і просто красуня вирішила піти в пілоти цивільної авіації. Але через існуючі забобони це не так-то просто. Тоді Поліна шантажем змушує впертого нахабу пілота вантажних суден Олексія Кулагіна, очолити пасажирське судно. А її взяти як другого пілота на пасажирський лайнер в лоукостер «Захват Авіа». Для становлення в якості пілота в цій авіакомпанії, дівчині належить пройти тернистий шлях.

Адаптуватися в новому колективі, перейнятися до всіх усталених традицій. І користуючись усіма своїми професійними якостями і харизматичністю, утриматися на довгоочікуваному призначенні. А складнощів буде дуже багато, адже деякі члени колективу не тільки відкрито висловлюються проти її кандидатури, а й будують грандіозні плани щодо усунення Поліни з цього поста.

Чи втримається дівчина в кріслі пілота, знайде друзів, зруйнує підступні плани ворогів і завоює авторитет, все залежить від її проникливості і витримки. Серіал Ульотний екіпаж 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Марюс Вайсберг, Ольга Ліпатова, Дмитро Губарєв
Актори: Олексій Чадов, Наталія Бардо, Микита Тарасов, Юлія Топольницька, Вікторія Дайнеко, Яна Крайнова, Дар’я Сагалова, Катрін Ассі, Сергій Бєлов, Ілля Рогов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress