Серіал Утриманки 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вона хотіла в столицю. Приїхала і, як то кажуть, отримала, чого бажала. Мистецтвознавець, яка знала тільки провінцію, поринула в вир інтриг, величезних грошей, підлості. Втім, вона іншого і не очікувала. Наївні дівчатка в наш час зустрічаються все рідше. У дитинстві їй, звичайно, снилося, що вона великий живописець. Але реалії сучасності внесли потрібні корективи. Щоб потрапити в закритий світ, треба обзавестися потрібними зв’язками. У неї є, здавалося б, на кого покластися. Марина зустріла з радістю. В першу чергу забракувала наряд. В такому одязі на поріг пристойного будинку не пустять. Найбільш підходящий образ, який потрібно приміряти на себе, це інтелігентна тигриця, готова на все і небезпечна.

За цим камуфляжем все та ж трохи розгублена, не знає, як чинити дівчинка. Але Даша досить швидко вжилася в роль. Є в Москві жінка, до якої звертаються в подібних випадках. Вона саме та, яка може звести гарненьку простушку з багатим коханцем, втомленим від сімейної буденності. Він стане для своєї пасії провідником в повному підводних каменів море спокус. Там блищать Діаманти, шелестять сукні з дорогих, що стоять дорожче квартири в рідному Саратові тканин. Але обличчя цих щасливиць порожні і звично насторожені.

Адже кожну хвилину ця мильна бульбашка може лопнути. Не мають нічого за душею, вони можуть піти на будь-яку підлість, щоб зберегти здобуте благополуччя. Серіал Утриманки 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Костянтин Богомолов
Актори: Ольга Сутулова, Дар’я Мороз, Сергій Бурунов, Володимир Мішуков, Софія Ернст, Ірина Старшенбаум, Олександр Кузнєцов, Петро Скворцов, Олександра Дитина


загрузка...