загрузка...


Ніна – працівниця ботанічного саду, де вона працює довгий час. Дівчина не може уявити власного життя без улюблених рослин і кожен день з величезним задоволенням іде на роботу. Але настає момент, коли все закінчується в одну мить – ботанічний сад закривають, а Ніна залишається без роботи. З цього моменту вона довгий час не може збагнути, що ж їй робити, так як більше нічого не вміє робити, окрім як доглядати за рослинами. Через деякий час їй пощастило зустріти багатого чоловіка на ім’я Володимир. У нього власна садибу, якій потрібно догляд в саду.

Ніна з радістю погоджується відправитися до нього працювати, і приступає буквально на наступний день. В цю садибу постійно водять туристів, так як вона є архітектурною спадщиною. Однак Ніна навіть не уявляє, з чим їй належить зіткнутися в найближчу п’ятницю. Після чергової групи туристів, Ніна заходить в кабінет до господаря і виявляє його мертвим. Серіал Вбивства по п’ятницях (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона не уявляє, що робити далі, так як поліція може подумати на неї. З цього моменту вона намагається самостійно відшукати вбивцю, що зробити практично неможливо. Проте у неї немає іншого виходу.

Режисер: Карен Захаров
В ролях: Андрій Ільїн, Антоніна Дивина, Тамара Акулова, Світлана Немоляєва, Олена Яковлєва, Юрій Поляк, Костянтин Соловйов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress