Серіал Вчителі 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кожна людина сама будує своє життя і особисте щастя, про яке мріє кожен. У центрі розповіді стрічки опиняються дві рідних сестри Маша і Таня, які народилися в сім’ї досить відомого і багатого людини. Їх батько є заступником міністра освіти, що дозволяє кожній з дівчат користуватися його положенням. Дівчатка ніколи ні в чому не потребували, але, незважаючи на це виросли повними протилежностями. Маша-ідеалістка, вона любить всього домагатися сама, не бажаючи користуватися допомогою з боку свого батька. Дівчина отримала гарну освіту і знання, які їй так необхідні, щоб стати хорошим професіоналом у своєму виді діяльності.

Ключова героїня влаштовується звичайним шкільним учителем, на мізерну зарплату. Дівчина впевнена, що на цьому місці роботи вона зможе по-справжньому відчути себе щасливою. Незабаром ситуація розгортається з несподіваного боку, коли Маша заводить роман з батьком одного зі своїх учнів. Вона відчувала себе найщасливішою дівчиною на світі, оскільки її життя було наповнене щирістю і чесністю. Тим часом Таня була повною протилежністю своєї рідної сестри.

Вона користувалася положенням і грошима свого батька, не бажаючи домагатися нічого в житті. Вона звикла, що їй завжди все подають на блюдечку, тому жила собі на втіху. Серіал Вчителі 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ілля Куликов, Микита Грамматиков
Актори: Володимир Вдовиченков, Ірина Старшенбаум, Анна Котова, Ольга Дібцева, Філіп Яицкий, Олександра Кисельова, Марія Павлова, Яна Фоміних, Єлизавета Запорожець, Андрій Гаркунов


загрузка...