Телесеріал «Великі гроші» знятий талановитим кінорежисером Марком Горобець і являє собою кримінальну драму. Сюжет будується навколо поліцейського, який в один пізній вечір вирішується перейти на бік бандитів. Життєві обставини змусили зробити головному герою такий крок. Тепер він просто чудовий фальшивомонетник. Потапов Павло так звуть героя цієї багатосерійної драми. У нього не склалися стосунки з дорослим сином на ім’я Андрій.

В один фатальний день вони продають квартиру і стають жертвами злочинного нальоту. Вони втратили і квартиру, і гроші. До того ж Андрія важко поранили і тепер батькові необхідно знайти велику суму грошей на його лікування. Наш герой приймає рішення зробити гроші, надрукувавши їх на верстаті. Серіал Великі гроші / Фальшивомонетники 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він звертається за допомогою до фальшивомонетнику Колесникову, щоб з ним виготовити грошову суму, потрібну йому. Гроші планується створювати без відмінності від оригіналу. Що в підсумку вийде з цього злочинної змови? Ви дізнаєтеся, подивившись цей інтригуючий серіал.

Режисер: Марк Горобець
У ролях: Сергій Пускепаліс, Олександр Яцко, Агрипина Стеклова, Артем Крилов, Роман Курцин, Сергій Друзьяк, Ян Цапник, Раміль Сабітов, Олександра Дитина, Максим Коновалов

загрузка...