Розслідування резонансних, делікатних. Термінових і заплутаних злочинів ляже на працівників спеціально створеного відділу. У їх розпорядженні-новітня техніка, пересувні лабораторії, щоб співробітники могли застосовувати будь-які нестандартні методи, які в звичайний момент часу здалися б неефективними. Делікатні злочину мають на увазі, що винна особа – поліцейський, правоохоронні органи стежать за тим, щоб репутація відділів була позитивною, ніхто не був замішаний у скандалах.

Від випадкових і заплямованих осіб пропонується позбавлятися, перевертні в погонах не можуть приносити користь суспільству, а значить, не можуть займати відповідні посади. Діяти потрібно оперативно, розголосу бути не повинно, необхідно уникати зустрічей з журналістами і репортерами, які не гребують жодними методами, щоб добути чергову сенсацію. Також належить розібратися у вини причетної особи до того злочину, в якому його звинувачують.

Презумпцію невинуватості ніхто не відміняв, але специфіка в роботі відділу передбачає, що в ньому будуть працювати справжні професіонали. Серіал Версія всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роман Іванов, Костянтин Фролов
В ролях: Павло Крайнов, Вікторія Полторак, Кирило Болтаев, Олексій Овсянников, Ангеліна Добророднова, Лариса Маркіна, Артур Псакин, Євген Рахманько, Володимир Демидов, Валерій Новіков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress