Серіал Веселка життя всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Наташа — звичайна вчителька в школі. Дівчині подобається її робота, і вона присвячує їй більшу частину вільного часу. Головну героїню влаштовує поточний стан речей, і вона не збирається що-небудь міняти у власному житті. Але, обрана професія трохи ускладнює життя Наталії. Адже з огляду на постійну завантаженість вона регулярно потрапляє в дивні, а часом і досить складні ситуації. І одного разу ці складнощі виникли і на особистому фронті. Молодий чоловік головної героїні втомився від того, що Наталя приділяє йому зовсім мало часу, і вирішив розірвати з нею зв’язки. Це стало для дівчини справжнім ударом, і вона насилу змогла впоратися з розставанням.

Родичі регулярно підтримували бідолаху і говорили, що у неї ще достатньо часу, щоб закохатися і вийти заміж. І одного разу доля вирішила допомогти Наташі. Повертаючись додому в звичайний день дівчина познайомилася з хлопцем на ім’я Андрій. Він є великим бізнесменом, їздить на дорогому автомобілі і може дозволити собі розкішне життя. І дівчина миттєво втратила голову після знайомства. Вона навіть не сумнівається в тому, що зустріла довгоочікуваного обранця і нарешті зможе стати щасливим. Але, щастя тривало недовго. Незабаром хлопець потрапив в небезпечну халепу і знайшов серйозні проблеми.

Добродушна Наталія вирішує допомогти йому і бере банківський кредит на значну суму. Але замість подяки Андрій забирає гроші і зникає в невідомому напрямку. Серіал Веселка життя всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Лялін
Актори: Ольга Михайлова, Степан Бекетов, Анжеліка Вольська, Микита Тезов, Віталій Кудрявцев, Катерина Травова, Альберт Бартош, Олександр Буянов, Анатолій Наумов, Матвій Якубов


загрузка...