Мелодраматичний серіал розповідає історію, що сталася в житті закоханої пари. Ніна і Гриша відчували себе абсолютно щасливими і хотіли прожити разом життя. Вони вирішили узаконити свої стосунки і, в недалекому майбутньому, зіграти весілля. Але дівчина мріяла, щоб настільки урочиста подія була ідеальним, тобто, відповідала встановленим традиціям. Для дотримання цих традицій треба, щоб наречений з нареченою пожили окремо деякий час. Гришу не дивує дана ідея, але Ніна наполягала і, врешті-решт, він погодився. До того ж, хлопець всіляко намагався довести коханій власну любов і відданість.

Він був упевнений, що обов’язково пройде цей іспит, а потім вони почнуть щасливе спільне життя. Але все пішло не так, як планували головні герої, і одного разу сталося обставина, яке повністю все змінило. Зовсім випадково, вони зустрілися з однокласницею Катею, яка, дізнавшись про майбутнє весілля, десь в душі позаздрила їх щастя. Як виявилося, дівчина була дуже підступною особливої, ось тільки, молоді люди цього не зрозуміли відразу… У підсумку, у них почалися справжні випробування. Життя повернулося зовсім в інше русло, і закохані пройшли через кошмар, зазнавши зрадництво, відчай і розлуку. Але хіба так вони хотіли на самому початку? Адже вони мріяли про ідеальні стосунки і пристрасно любили один одного! Тепер же, здавалося, що все валиться і нічого повернути вже не можна. Серіал Від долі не зарікайся (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Який же кінець цієї романтичної історії? Чи змогли Григорій і Ніна знайти вихід з важкої ситуації і, нарешті, стати дійсно щасливими людьми? Адже, не кожна пара здатна пройти такі випробування і часто відносини розриваються назавжди.

Режисер: Вадим Саетгаліев
В ролях: Анна Михайлівська, Анатолій Руденко, Наталя Ткаченко

загрузка...