загрузка...


Поточна статистика розлучень говорить про те, що половина шлюбних союзів розпадається вже через рік. Владислав і Олена Торбеєво зуміли прожити разом двадцять років, переконливо підтримуючи імідж благополучної родини. Але коли їх єдина дочка вирішує вийти заміж, Влад оголошує дружині про відхід до іншого. Сам Торбеев впевнений: сім’ю від розпаду утримує лише сила звички.

Чоловік сподівається, що Олена відпустить його до коханки без слів. Але ображена жінка оголошує чоловікові-зраднику справжню війну. Владислав вплутується в протистояння з колишньою дружиною, сподіваючись остаточно зруйнувати свій шлюб. Протистояння ж навпаки пробуджує в героях заснулу пристрасть і ті самі почуття, що були раніше. Але чи має любов силою перемогти взаємні образи, перечеркнувшие колись теплі відносини? Після двадцятирічної подружнього життя Влад Торбеев повідомляє дружині Олені, що йде до своєї коханої дівчини Ользі.

А підштовхнув його до цього сміливого визнанням щасливий вигляд дочки Ріти, яка збирається вийти заміж. Влад був упевнений, що дружина швидко і мирно погодиться на розлучення. Однак Олена, ображена вчинком чоловіка, оголошує війну і йому, і молодий суперниці. Серіал Війна і мир подружжя Торбеевих 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Андрій Сілкін
У ролях: Олена Хмельницька, Михайло Поліцеймако, Ірина Баринова, Олександр Арсентьев, Анастасія Чернишова, Володимир Гуськов, Дар’я Фекленко, Наталія Гаранина, Тетяна Філатова, Марія Сігал

загрузка...