Серіал Виправленому вірити всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Минуло десяток років з моменту приїзду сім’ї Марусі до Німеччини, де відбулося лікування дівчинки. Її мама проявила завзятість у повному відновленні здоров’я дитини, не шкодуючи сил, вживаючи всі доступні засоби. Доросла дівчина адаптувалася закордоном, докладені зусилля винагороджені, життя сімейства налагодилася. Вбивство рідних було настільки несподіваним, що пережити трагедію вона змогла, лише приступивши до особистого розслідування. Дочка вирішується почати педантично по-німецьки аналізувати кроки злочинця, що призводить її до російського сліду.

Відклавши весільні клопоти, вона бере квиток до Росії. Минуле вабить Марію, воно не залишає їй шансу пройти повз зустріч зі лиходіями і справжнім батьком. З’явився тато з укором заявляє, мати ніколи не розбиралася в людях, але його натяки не зупиняють жадав знайти істину людини. Круг для підозри стає все ширше, порядні на вигляд і успішні громадяни мають реальні мотиви помсти.

Таємниці народження Марії зможе відкрити невидиме оточуючим закулісся минулих днів, але приховані секрети несуть фатальну небезпеку. Серіал Виправленому вірити всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Володимир Янковський
В ролях: Анастасія Крилова, Анатолій Лобоцький, ігор Сігов, Євген Шириков, Олексій Суренський, Дар’я Баранова, Ганна Полупанова, Андрій Карако


загрузка...