Серіал Вірити і чекати всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У Марини непроста і трагічна доля. Сім років тому загинув її син, маленький Артем. Незнайомка викрала дитину з коляски, скинула беззахисної дитини з мосту. Після того, що сталося героїня вирішила виїхати з рідного села, влаштувалася працювати офіціанткою, відчайдушно намагається жити далі. Але змиритися з болем їй все ж не вдалося. І ось через довгі роки жінку знаходить її колишня сусідка з селища. Бабуся приїхала каятися: виявляється, саме вона допомогла за гроші викрасти Артема. Злочинниця винить себе в загибелі малюка і збирається розповісти Марині важливі дані, але не встигає, вмираючи у героїні на руках.

Марина має намір розшукати замовницю викрадення завдяки адресою, який сусідка встигла записати на обривку паперу. Але, прибувши на місце, героїня знаходить лише інженера Германа, який проживає у злощасному будинку. Серіал Вірити і чекати всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чоловік переймається заплутаною історією нещасної знайомої і обіцяє їй допомогти, заодно розібравшись з тим, чому ж його адресу було позначене в записці.

Режисер: Валерій Ібрагімов
В ролях: Євгенія Осипова, Андрій Чернишов, Анатолій Руденко, Євген Єфремов, Володимир Гладкий, Олексій Смолка, Євген Лебедин


загрузка...