Склад військової авіації піддається скорочень, Сергій залишається без обожнюваних польотів. Тяга до неба змушує вигнанця шукати вакансії в цивільних рейсах. Інструктор Кудрін пам’ятає прагнення вихованця підкорювати небесні простори. Рекомендації наставника допомагають асу перельотів приєднатися до екіпажу Ігоря Волохова. Буркотливий пілот нарікає на амбітного члена команди, недовірливо ставиться до новачка, замість пілотування пропонує проявити майстерність бортпровідника. Стюардеси Наташа і Маруся моментально шанують симпатичного колегу, очаровуються шармом льотчика і оголошують суперниці війну за увагу Сергія.

Бій йде з перемінним успіхом, адже авіатор повністю поглинений льотним процесом, набирається досвіду спілкування з примхливими пасажирами. Випробувальний строк, встановлений командиром, тисне на героя. Бажання продемонструвати відданість перетворює хлопця в сищика, спасителя, акушера і вірусолога одночасно. Учень з’ясовує, що на комфорт мандрівників впливає безліч нюансів, а від вправності бортпровідника залежить загальна безпека польоту. Інтуїція, проникливість допомагають новачкові впоратися з підступами работоргівців, сприяють розкриттю інтриг бджоляра, виручають колег в екстремальному інцидент.

Льотної бригаді доводиться неодноразово переживати ситуації, що вимагають максимальної зібраності, мужності. Серіал Вищий пілотаж 1 сезон (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олександр Щурихин
В ролях: Борис Щербаков, Сергій Карякін, Марія Горбань, Ольга Ломоносова, Олександр Єрмаков, Анатолій Калмиков, Іван Добринін, Олег Карін, Володимир Лаптєв, Василь Фролов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress