Яке раніше було чудово! Стільки подій відбулося з моменту розпаду Радянського союзу, стільки міст заново почали перебудову, а люди почали нове життя. Серіал «Вісімдесяті» вже своєю назвою нагадує нам про те спокійному часу. Він переносить нас в далекий 1986 рік, коли люди не користувалися інтернетом, не дзвонили один одному по мобільному телефону, не слухали плеєр і не купували одяг і продукти у величезних супермаркетах. Але зате люди довіряли один одному, були веселіше і радісніше ставилися до життя, а в містах не було величезних заторів. Серіал оповідає нам про життя молодих вісімнадцятирічних людей, які живуть в той час.

Вони живуть у досить непростий для країни момент часу. Молоді люди, не дивлячись ні на що, намагаються знайти свою любов, місце в житті, покликання, але не все так просто. Для того, щоб добитися своїх цілей вони готові використовувати всі доступні засоби, тому дуже часто опиняються в досить веселих і безглуздих ситуаціях. Серіал Вісімдесяті 1-6 сезон (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

А щоб знайти вихід з них їм теж доведеться чимало попрацювати. Серіал допоможе вам повернутися в той безтурботний час, пережити ті ж емоції, що і герої, і, може бути, згадати на хвилинку своє минуле життя.

Режисер: Федір Стуков, Юлія Левкина, Філіп Коршунов
В ролях: Олександр Якін, Наталія Земцова, Олександр Половців, Марія Аронова, Леонід Громов, Дмитро Білоцерківський, Юлія Сулес, Саша Новицький, Роман Фомін, Ірина Чипиженко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress