загрузка...


Виїхати за кордон подружню пару з Санкт-Петербурга змусила сталася трагедія. У страшній автокатастрофі дружина отримала важкі травми. Повернути постраждалу до нормального життя зуміли фахівці з французької клініки. Протягом одинадцяти років проводилися необхідні реабілітаційні програми, і велися спостереження за здоров’ям пацієнтки. Відчутні поліпшення піднімали настрій і дарували надію на швидке повернення додому. Єдиним затьмарюють моментом була повна амнезія. Лікарі не гарантували стовідсоткового відновлення пам’яті, посилаючись на непередбачуваність людського мозку.

Представити картину минулих подій допомагали розказані дбайливим чоловіком історії і залишилися фотографії. Закінчення лікування і невідкладні робочі справи змушують покинути знімний будинок в Провансі і вилетіти в Росію. Натхнена жінка поспішала на батьківщину, сподіваючись у знайомій обстановці пробудити спогади. Незабаром перед очима починають спливати бачення, не пов’язані з розповідями Дмитра. Погіршують ситуацію переслідують нічні кошмари. У розбурхують душу снах маленька дівчинка простягнула руки. Єва намагається розібратися в тому, що відбувається.

Новий факт існування рідної дочки змушує задуматися про причини приховуваної правди. Не здогадуючись про навислу небезпеку, стурбована мати кидається на пошуки Ганнусі. Серіал Вогненний ангел 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дарина Семенова
Актори: Поліна Філоненко, Олена Савастова, Степан Бекетов, Кирило Запорізький, Євген Терських, Дмитро Поднозов, Оксана Базилевич

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress