В житті Кістки немає серйозних неприємностей, він одружений на красуні Вірі, ростить доньку і двох новонароджених синів, і щодня відвідує улюблену роботу. Він би міг вважати себе по-справжньому щасливим, але одна обставина затьмарює його існування. У декількох метрах від їх власної квартири, живуть батьки Кістки, які беруть участь в його житті вельми відчутне участь. Мати Костянтина – природжений диктатор, в її родині ніхто не сміє перечити її авторитетним рішенням, та в будь-якому спорі саме Галина Іванівна виходить переможцем. Переконати її навіть в якихось дрібницях не може ніхто, і тепер свої принципи і звички вона переносить у Костіну сім’ю.

Але якщо хлопець звик до такого стану речей, то його дружина Віра зовсім не збирається визнавати авторитет свекрухи. Між жінками постійно спалахують конфлікти і поки вони обговорюють якісь речі, чоловіки намагаються рідше дихати. Крім обожнює командувати мами, у героя серіалу «Вороніни» є літній, мудрий батько, і брат-поліцейський, який живе в квартирі батьків.

Вся їх сім’я – це суцільне, нескінченне уявлення, де гумор, труднощі, і щоденні турботи перетворилися в суцільний потік незабутніх подій. Серіал Вороніни 22 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Жигалкін, Леонід Коновалов, Георгій Дронов
Актори: Георгій Дронов, Борис Клюєв, Ганна Фроловцева, Юлія Куварзина, Станіслав Дужников, Катерина Волкова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress