загрузка...


Творці мелодраматичного міні серіалу «Все повернеться» намагаються підняти багато віковічні моральні питання. Дієздатність вибачати і впізнавати помилки, свідомість такого, ніби все повертається справжнім бумерангом, закоханість до близького власним в якою ролі він би ніяк не опинився. У житті Наташі Корсунова все примітно. Гідний поваги засновник творить в житло задушевну атмосферу. Відомий лікар виконує благородну мету, допомагаючи бути дітям на світло.

Багатство і переконаність в завтрашньому споді супроводжують будь-який крок членів його сім’ї. Дівчинка виросла в повазі і розумінні, що готує персона прекрасної, гармонійної і позбавленою вад. Однак в будь-якій ідилії, наскільки б вона ніяк не тривала, раз починається занепад. При пологах не вдалося врятувати матір і дитину. Скажений від горя небіж затаїв на доктора критичну образу. Олександр Мальцев звинувачує у всьому засновника Наталії та це буде фатальним при подальшому розвитку подій.

Випадковість звела молодих людей. В саду під час планової пробіжки красива героїня зустріла чоловіка, познайомившись з яким ближче вона починає розуміти, що хлопець не схожий на інших. Серіал Все повернеться (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олексій Лісовець
В ролях: Валерія Федорович, Андрій Кузічев, Леонід Громов, Валентин Томусяк, Олександра Кузенкіна, Валерій Сковронський, Валентин Касьян

загрузка...