«Втрачене щастя» — новий мелодраматичний фільм російського виробництва, у центрі подій якого виявилася молода жінка Валентина Бондаренко. Вона заміж і щаслива у своєму шлюбі. Разом з чоловіком Михайлом вони живуть у невеликому шахтарському містечку, виховують прекрасну дочку Лізу. Головній героїні подобається її життя, вона любить займатися домашніми справами, завжди з нетерпінням чекає чоловіка з роботи додому. У житті головної героїні не предвещались ніякі зміни. Однак зміни прийшли несподівано. У шахті стався вриваючись метану, і в результаті цієї аварії загинув Михайло. Валентина була пригнічена. Вона просто не уявляла, як їй жити далі без коханого чоловіка.

Тепер їй доведеться самостійно займатися вихованням дочки, піднімати її на ноги. Одночасно з тим, Валентина доглядає за своєю матір’ю. Всі обов’язки звалилися на її плечі. На допомогу приходить подруга Тамара, яка пропонує Валентина кинути цей маленький, безперспективний місто і відправитися в столицю. У Москві було більше можливостей, щоб налагодити життя. Валентина подумала, що це дійсно непоганий варіант, до того ж життя в містечку, де загинув коханий чоловік, було нестерпно. Головна героїня переїжджає до столиці, але своїх рідних поки залишається в шахтарському містечку. Серіал Втрачене щастя (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона вирішує протягом півроку встати на ноги, знайти роботу і житло і потім забрати до себе рідних. Вона вже розписала в своїх думках ідеальне майбутнє для своєї сім’ї. Хіба вона могла передбачити, що Москва не зустріне її з розпростертими обіймами і не покладе перед її ногами масу можливостей.

Режисер: Гліб Якубовський
Актори: Ксенія Кузнєцова, Анжеліка Маркелова, Олексій Фадєєв, Марія Звонарьова, Світлана Тимофєєва-Летуновская, Зоя Лирова, Віталія Корнієнко, Ігор Климов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress