Серіал Вулиця 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Столичний підприємець мав все, про що мріє звичайна людина – пристойний заробіток, розкішну квартиру, дорогу машину і море зв’язків. Але в певний момент його безхмарне життя закінчилося. Все нажите багатство в одну мить пропало. Друзі та колеги відразу відвернулися від невдахи, а банківський рахунок видавав суцільні нулі. У головного героя залишилася тільки вірна сім’я. Він був змушений зібрати речі, покинути зручні апартаменти і перебратися в невелику квартирку, розташовану в спальному районі. Тепер чоловікові і його родичам доводиться звикати до нового способу існування.

Колишній бізнесмен розуміє, що на одній підтримці дружини довго не простягнеш, адже потрібно вчитися заробляти гроші і годувати сім’ю. Поступово Андрій Нікольський починає обзаводитися важливими знайомствами, мріючи реалізувати власні плани і підняти нову справу. Попереду його чекає непростий шлях, наповнений різними випробуваннями і перешкодами. Серіал Вулиця 2 сезон 2018 дивитися в хорошій якості.

Глава і інші члени сімейства відтепер занурені в незвичну для них атмосферу. Чи зможуть вони впоратися з життєвими іспитами, переосмислити свою поведінку і переосмислити власний світогляд?

Режисер: Жанна Кадникова, Микола Бурлак, Михайло Соловйов
Актори: Єгор Клінаєв, Ольга Баранова, Володимир Хацкевич, Катерина Седик, Павло Савінков, Сергій Змічеревський, Артемій Падалка, Марина Богатова


загрузка...