загрузка...


У телесеріалі «Хороші руки» онлайн мова піде про, здавалося б, звичайнісінької жінки Ользі Савельєвої. Вона з відзнакою закінчила медичний ВУЗ і стала одним з найталановитіших і геніальних лікарів, тому не дивно, що дуже скоро їй запропонували очолити досить значиму посаду — головного лікаря пологового будинку. Її лікарня вважається однією з найпрестижніших, тому в ній нерідко зустрічаються досить знамениті і багаті породіллі. Крім того Ольга вже давно займається розвитком центру «Щаслива мама», головною метою діяльності якого ставати зменшення кількості осиротілих дітей.

Сюди потрапляє інформація про найбільш недбайливих матусь, які хочуть залишити своїх крихіток відразу після народження. Такі жінки відразу ж спрямовуються в іменитий центр. Досвідчені працівники проводять з ними профілактичні бесіди, які повинні переконати матусь прислухатися до свого материнського інстинкту і не залишати свою кровиночку напризволяще. Однак якщо ж і бесіди не допомагають, осиротілих дітей відразу ж віддають на піклування багатим, успішним, але, на превеликий жаль, бездітним сімейним парам.

А пошуком цих самих пар займається сама Ольга. За рішення такій делікатній і не простої проблеми, щасливі батьки щедро віддячують свою рятівницю досить великими грошовими сумами. Серіал Хороші руки (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Юрій Кузьменко
Актори: Олена Ксенофонтова, Микита Салопін, Кирило Сафонов, Микола Чиндяйкин, Ольга Шувалова, Олександра Лупашко, Владислав Вєтров, Володимир Капустін, Олена Івченко, Раїса Рязанова

загрузка...