Представлена вітчизняна кінокомедія «Я не я» розповідає про самому звичайному людині, що проживають в Росії. Головний герой кінокартини нічим не відрізняється від більшості громадян своєї країни, у нього є свій дім, сім’я, робота. Разом зі своєю дружиною вони виховують двох маленьких дітей, на примхи яких постійно не вистачає засобів. У Сергія досить скромна робота, за яку платять маленьку зарплату, але йому подобається те, чим він займається, та й знайти місце потепліше, не є можливим. Загалом, його можна віднести до середньостатистичним Росіянам, які давно смерились зі своїм існуванням, і не збираються щось змінювати в житті.

Але є у головного героя фільму одне дивне захоплення, він любить вечорами залишити стіни своєї затишної квартири і відправитися бродити по великому місту. Чоловік непросто ходить по вулицях, він заглядає у вікна і відкриті вітрини нічних закладів, спостерігаючи, як за ними вирує і розливається життя. Саме в такі моменти, Сергію стає шкода себе, бо він вважає свій побут убогим і збіднілим. Серіал Я не я (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вже не раз, у голову Сергія приходила думка про зміну свого існування, але він ніяк не міг зважитися зробити перший крок. Може він все ж збереться з духом і зробить це?

Режисер: Андрій Красавін
В ролях: Владислав Галкін, Володимир Меньшов, Олексій Гуськов, Вікторія Толстоганова, Олександр Семчев, Максим Лагашкін, Олександр Робак, Павло Дерев’янко, Катерина Стриженова, Марго Арчибасова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress