Серіал «Як я став російським» був створений тими ж авторами, що і серіал «Кухня». Головним героєм серіалу є американський репортер Алекс Вілсон, який працює в одній з найвідоміших газетних видавництв в Америці, American Post. Керівництво Алекса вирішує відправити його у відрядження на невизначений час. Чоловік одразу ж подумав, що його чекають теплі краї, безкраї, красиві горизонти. Але насправді на нього чекає поїздка навіть не в Париж, а в холодну і засніжену Росію. Алекс був ошелешений вибором країни його керівництвом, але відмовитися від поїздки ніяк не можна, тому він збирає валізи і вирушає в дорогу.

Коли чоловік приземлився він зрозумів, що Росія зовсім не схожа на його батьківщину: наприклад при пожежі вас врятують звичайні пакети, в автомобілях замість звичних подушок безпеки стоять іконки, російська жінка вміє на багато більше, ніж американська, правоохоронні органи ведуть свою діяльність не так, як у нього на батьківщині. Та тут взагалі все не так.

Крім виконання поставленої мети його начальства, Алекс відкриє свій блог, в якому буде описувати те, що побачить, дізнається про людській натурі російських людей. Серіал Як я став російським 1 сезон (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Костянтин Статський
В ролях: Матеуш Даменцки, Сергій Чирков, Світлана Іванова, Олександра Урсуляк, Анастасія Стежко, Денис П’янов, Віталій Хаєв, Микита Панфілов, Єлизавета Кононова, Олександра Кузенкина

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress