Серіал Якщо ти не зі мною (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Любов це часом випробування, які закохані повинні подолати разом, підтримуючи один одного, щоб не трапилося. Головна героїня представленої багатосерійної драматичної кінострічки «Якщо ти не зі мною» представниця мандруючого народу. Молода, вільна дівчина по імені Зарину, народилася і виросла в таборі. Милується її красою все більше чоловіків, але дівчина впевнена, що вона сама має вибрати собі нареченого. Син барона, давно цікавиться головною героїнею, він упевнений, що Зарину, неодмінно, повинна стати його дружиною. Він без утайки розповідає всім, що збирається зробити дівчині пропозицію і не потерпить відмови.

Ось тільки сама циганка, вважає себе вільною, адже нікому нічого не обіцяла, і всупереч усім законам табору, закохується в простого хлопця з міста, працює лікарем. Олексій також відчуває почуття до циганської дівчата, от тільки на шляху їхнього щастя починають виникати перешкоди. Щоб бути разом з коханою, хлопець вирішується проникнути в табір і вкрасти її.

Тепер молодим людям перестоит ховатися від переслідування, пережити зраду близьких людей, довести всім родичам, що вони просто створені одне для одного… Серіал Якщо ти не зі мною (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ігор Мужжухін
В ролях: Сесіль Свердлова, Михайло Пшеничний, Катерина Перлова, Лариса Лужина, Ілля Алексєєв, Володимир Коренєв, Тетяна Космачова, Алес Качор, Сергій Ерденко, Сергій Комаров


загрузка...